Гірлянда-штора 3x2 280 LED прозорий дріт Холодний білий статичний режим
Описание
Гірлянда-штора LED
Застосовується для прикрашання внутрішніх інтер'єрів (створення ширм і динамічних фіранок), оформлення вітрин і фасадів будівель, створення гарних світлових ефектів.
Характеристики:
- Колір світіння: білий холодний
- Колір проводу: прозорий силікон
- Розмір гірлянди: ширина*висота 3м*2м
- Кількість діодів: 280 шт
- Кількість режимів роботи: 1, статичний
- Перехідник для з'єднання: так
- Живлення: 220 В
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Напряжение | 220 В |
| Срок службы | 50000 час |
| Количество режимов свечения | 9 |
| Упаковка | Коробка |
| Количество светодиодов | 480 шт |
| Режим работы | Динамический |
| Количество ламп | 480 шт |
| Степень защиты IP | 48 |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 2500 мм |
| Высота | 2500 мм |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет шнура питания | Белый |
Информация для заказа
- Цена: 435 ₴









