Описание
Посуд виготовлений у класичному, перевіреному часом і перевагами споживачів дизайну, виготовлена з екологічно чистого матеріалу зі спеціальною термічною обробкою, відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам, має сертифікат якості.
- Литий чавунний посуд без покриття (зі спеціальним термічним обробленням)
- Діаметр 260 мм
- Висота 40 мм
- Діаметр дна 210 мм
- Вага 2,0 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Чугун |
| Форма | Круглая |
| Длина посуды | 26 см |
| Ширина посуды | 26 см |
| Крышка | чугун |
| Количество ручек | 2 |
| Производитель | Ситон |
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 26 см |
| висота бортика | 40 мм |
Информация для заказа
- Цена: 789 ₴



