Гірлянда на ялинку "Кінський хвіст" 280 Led 2 метри, теплий-білий колір




Ніщо так не підвищує настрій і дає відчуття святкового дива, як мільйони світних вогників всюди — вулиці, будинках, вікнах будинків і вітрин магазинів... Скільки приємних спогадів із дитинства пов'язані з новорічними світловими гірляндами!
Гірлянди універсальні та багатофункціональні — такими новорічними яскравими вогниками можна з успіхом прикрашати як ялинки, дерева, квіти, так і декорувати приміщення до будь-якого свята. Є контролер режимів миготіння.
Електрогірлянда для дому та вулиці не залишить ваше житло непоміченим. Виберіть один вподобаний режим миготіння або встановіть ритмічну зміну, щоб створити атмосферу справжнього зимового свята! Електричні світлодіодні гірлянди вирізняються підвищеною яскравістю й довгим терміном експлуатації.
Переваги:
-
Міцність і стійкість гірлянди до механічних пошкоджень
-
Насичені яскраві кольори
-
Високоміцний корпус світлодіода, виготовлений із пластику
-
Тільки якісні деталі в складі гірлянди
| Основные | |
|---|---|
| Потребляемая мощность | 6 Вт |
| Страна производитель | Китай |
| Упаковка | Коробка |
| Напряжение | 220 В |
| Количество ламп | 340 шт |
| Срок службы | 50000 час |
| Степень защиты IP | 65 |
| Цвет свечения | Теплый белый |
| Состояние | Новое |
| Количество светодиодов | 340 шт |
| Тип освещения | Электрическая гирлянда |
| Количество режимов свечения | 8 |
| Размеры | |
| Длина | 2000 мм |
- Цена: 385,40 ₴



