Описание
Казан чавунний азіатський, з кришкою-сковородою 4л

Опис
Азіатський чавунний казан представлений ємністю 4 л. Укомплектований дужкою та чавунною кришкою. Призначений для приготування страв на багатті або мангалі, томлення та приготування у власному соку. Товсті стінки сприяє рівномірному приготуванню їжі. М'ясо, плов та інші страви, приготовані в казані з чавуну, смачні, соковиті і мають просто неймовірний насичений аромат. Чавунний казан стійкий до пошкоджень. Незамінний помічник у поході, на дачі та відпочинку на природі.
- Безпечний і екологічно чистий посуд
- Володіє природним антипригарним покриттям
- Має необмежений термін експлуатації
Увага! Перед першим використанням чавунного посуду його потрібно підготувати, щоб очистити від технічної олії, якою виробник захищає посуд від попадання вологи в пори чавуну та подальшого іржавіння.
Ви можете додатково придбати алюмінієву кришку та триногу до казана!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 5.54 кг |
| Производитель | Brizoll |
| Объем | 4 л |
| Высота | 117 мм |
| Страна производитель | Украина |
| Диаметр | 280 мм |
| Материал | Чугун |
| Крышка | Есть |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Материал крышки | Чугун |
| Толщина стенок казана | 3.8 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 700 ₴






