Афганський казан-скороварка 8 літрів чорний RASHKO BABA
Афганський казан - різновид каструлі з кришкою. За рахунок максимальної герметичності всередині металевої ємності створюється певний тиск. Завдяки цьому вода швидко нагрівається, а страви готуються за коротший проміжок часу (у 2-3 рази швидше). Мрієте, щоб страви мали неймовірний смак, при цьому зберегли вітамінний склад та привабливий зовнішній вигляд? У такому випадку варто купити універсальний афганський казан і виділити йому почесне місце серед "кулінарного приладдя".
Купити афганський казан в Україні коштує всім, хто насамперед планує походи до гірської місцевості. Адже в умовах низького атмосферного тиску рідина закипає набагато довше, що ускладнює приготування їжі.
Характеристики
- Виробник: RASHKO BABA Ltd.
- Вага: 5 кг.
- Товщина стін: 11 мм.
- Матеріал: алюміній
- Висота загальна: 395 мм.
- Висота без кришки - 215 мм
- Робочий тиск 1,5 атм.
- Робоча°t: 120 °C.
- Діаметр низу: 190 мм.
- Діаметр верх: 155-170 мм.
Діаметр центру: 235 мм.
Фактичний об'єм - 4,5 л
Додатково можна придбати:
- Тринога
- Чохол на казан
- Книга рецептів
- Силіконовий ущільнювач
Висока температура. Не рекомендується залишати казан на великому вогні тривалий час. Обов'язово
контролюйте цей процес, як тільки клапана почали стравлювати пар потрібно послабити вогонь, не
потрібно допускати ситуації, щоб клапана сильно труїли пару або спрацьовував аварійний клапан. У цій
ситуації краще послабити вогонь або зняти казан на час що б він знизив температуру, після
продовжити приготування. Відкривати кришку потрібно хв через 20 як зняли казан з вогню, спустіть пару та відкривайте казан.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rashko Baba |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 8 л |
| Диаметр | 235 мм |
| Высота | 360 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал крышки | Алюминий |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Толщина стенок казана | 10 мм |
| Толщина дна казана | 12 мм |
| Вес | 4 кг |
| Страна производитель | Афганистан |
| Состояние | Новое |
- Цена: 2 880 ₴










