Описание
Казан узбецький чавунний 80 л з круглим дном вир-во Узбекистан (м. Наманган)
Узбецькі казани підходять для використання як на багатті, так і на плиті. Можна використовувати як вдома, так і на природі.
Звертаємо увагу на те, що ми є офіційним представником заводу "Davr Metall", який розташований в м. Намангані (Узбекистан), усі фотографії казанів зроблені особисто нами, також усі казани мають офіційне тавро заводу! Завод "Davr Metall" є офіційним виробником чавунних казанів, тому їхня якість є найкращою серед усіх заводів в Узбекистані. Товщина стінок та лиття казанів відповідають усім нормам (і очікуванням :)
Переваги узбецьких казанів:
- Рівний відлив
- Товсті стінки 8 мм
- Зручні ручки по краях 4 штуки
- Казан шліфований всередині й з пісочним литтям зовні.
- Матеріал виготовлення — 100% чавун.
- Внутрішня поверхня виконана шліфуванням ручним способом.
- Казан йде без кришки!
- Довговічність чавунного посуду, його практично не можливо механічно пошкодити.
- Чавун як метал має властивість довго нагріватися та довго охолоджуватися, отже, казан рівномірно нагрівається та пригоряння їжі на окремих ділянках практично не можливе.
- Чавун має пористу природу, згодом у пори чавуну вбирається олія, жир, і антипригарні якості чавуну поліпшуються. Тобто, чим більше казан використовувати, тим він ставатиме кращим.
- i>Справжній узбецький плов можна приготувати тільки в цьому узбецькому чавунному казані.
- Перед першим використанням чавунний казан необхідно прожарити протягом 60 хвилин при температурі 100 градусів із використанням соняшникової олії до повного вигоряння виробничого олії.
- Рекомендуємо при прожарюванні використовувати ріпчасту цибулю (видаляє запах).
- Перший раз у казані готувати картоплю по-селянськи.
- У чавунному посуді не рекомендується зберігати їжу.
- Після приготування необхідно помити казан теплою водою без використання миючого засобу.
- Перед тим, як поставити казан на зберігання, рекомендується змастити його тонким шаром олії.
- Рекомендуються зберігати казан у сухому місці.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Наманган Шарбати |
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Материал | Чугун |
| Объем | 80 л |
| Диаметр | 750 мм |
| Высота | 250 мм |
| Крышка | Нет |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
| Толщина дна казана | 10 мм |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 10 500 ₴







