Описание
Казан чавунний товстостінний. Товщина стінки 8 мм
Виливання даного казану відбувається вручну, діаметр у кожного відрізняється. Приблизно - 880 мм
Глибина - 310 мм
Основними перевагами цього посуду є:
- ідеально гладка внутрішня поверхня та дуже товсті стінки (8-9 мм);
- довговічність – посудом без проблем можна користуватися десятиліттями;
- висока міцність – виріб стійкий до механічних пошкоджень та перепадів температур;
Особливості застосування – їжа довго залишається гарячою та не підгоряє;
Висока теплопровідність матеріалу
Вага - 60 кг
Не комплектується кришкою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Материал | Чугун |
| Диаметр | 880 мм |
| Высота | 310 мм |
| Крышка | Нет |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Страна производитель | Узбекистан |
Информация для заказа
- Цена: 15 000 ₴



