Афганський казан-скороварка 12 літрів. комбінований RASHKO BABA




Описание
Афганський казан - різновид скороварки.
Завдяки такій кришці під час роботи у внутрішньому обсязі афганського казана утворюється підвищений тиск, що призводить до зростання температури кипіння води. В результаті цього продукти готуються за більш високої температури, ніж у звичайній каструлі або мультиварці. Це призводить до значного скорочення часу приготування. Оскільки їжа не окислюється повітря під впливом тепла, то зберігається яскравий колір приготовлених овочів.
Характеристики:
- Висота з кришкою (мм): 390
- Висота без кришки (мм): 230
- Ширина (мм): 287
- Діаметр дна (мм): 200
- Товщина дна (мм): 11
- Висока температура. Не рекомендується залишати казан на великому вогні тривалий час. Обов'язово
контролюйте цей процес, як тільки клапана почали стравлювати пар потрібно послабити вогонь, не
потрібно допускати ситуації, щоб клапана сильно труїли пару або спрацьовував аварійний клапан. У цій
ситуації краще послабити вогонь або зняти казан на час що б він знизив температуру, після
продовжити приготування. Відкривати кришку потрібно хв через 20 як зняли казан з вогню, спустіть пару та відкривайте казан.Додатково можна придбати:
- Тринога
- Чохол на казан
- Книга рецептів
- Силіконовий ущільнювач
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для плиты |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 12 л |
| Диаметр | 200 мм |
| Высота | 230 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал крышки | Алюминий |
| Высота с крышкой | 390 мм |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Вес | 5 кг |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 290 ₴



