Афганський казан-скороварка 12 літрів. графіт RASHKO BABA


Афганський казан - різновид скороварки.
Завдяки такій кришці під час роботи у внутрішньому обсязі афганського казана утворюється підвищений тиск, що призводить до зростання температури кипіння води. В результаті цього продукти готуються за більш високої температури, ніж у звичайній каструлі або мультиварці. Це призводить до значного скорочення часу приготування. Оскільки їжа не окислюється повітря під впливом тепла, то зберігається яскравий колір приготовлених овочів.
Висока температура. Не рекомендується залишати казан на великому вогні тривалий час. Обов'язово
контролюйте цей процес, як тільки клапана почали стравлювати пар потрібно послабити вогонь, не
потрібно допускати ситуації, щоб клапана сильно труїли пару або спрацьовував аварійний клапан. У цій
ситуації краще послабити вогонь або зняти казан на час що б він знизив температуру, після
продовжити приготування. Відкривати кришку потрібно хв через 20 як зняли казан з вогню, спустіть пару та відкривайте казан.
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для открытого огня |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 12 л |
| Диаметр | 207 мм |
| Высота | 320 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал крышки | Алюминий |
| Высота с крышкой | 390 мм |
- Цена: 3 290 ₴



