Описание
Набір посуду із червоної глини - ідеальне рішення для сімейних вечорів, свят!
Посуд із червоної глини витримує високі температури, тримає власну температуру страви більше 2-х годин.
Посуд із червоної глини витримує високі температури, тримає власну температуру страви більше 2-х годин.
У комплект входить:
- Садж у повній кмплектації - 3,5 л
- Піала 6 шт - 0,5 л
- Тарілки 6 шт - діаметр 21 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку чайну! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням на товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип тарелки | Обеденная |
| Форма | Круглая |
| Материал | Глина |
| Диаметр | 210 мм |
| Тематика декора, рисунка | Орнамент |
| Страна производитель | Украина |
| Діаметр | |
| тарілка | 21 см |
| піала | 14,5 |
| Чаша | 28 см |
Информация для заказа
- Цена: 3 021 ₴





