Описание

Садж "Шашличниця" із червоної глини
Садж буде відмінним варіантом для подачі шашлику та інших страв з мангалу.
Готувати в ній можна при високих температурах, духовках. М'ясо пропарится під кришкою і стане ще смачніше, м'якше і ароматні.
Виготовлена із червоної термостійкої глини.Садж призначений для збереження страви теплою та соковитою. У посуді ви можете готувати улюблені страви у духовці!⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
-Підставка Садж – незмінний атрибут любителів готувати м'ясо на природі або дачі.⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
-Вишукана подача смачної страви – це мистецтво, яке здивує Ваших гостей і залишить величезне враження на них.
Глина не полюбляє різких перепадів температур, для підігріву використовувати тільки свічку! Не використовувати вугілля.
Об'єм:
- Нижня чаша - 3,5л
- Діаметр внутрішній- 28 см
- Соусник - 150 мл
Характеристики:
- Чаша вміщує - 3,5 л
- Діаметр - 29 см
- Висота виробу - 32 см
- Висота чаші - 19 см
Перед отриманням на товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Материал | Керамика |
| Объем | 3.5 л |
| Ширина | 290 мм |
| Диаметр | 290 мм |
| Высота с крышкой | 320 мм |
| Максимально допустимая температура | 300 град. |
| Цвет | Коричневый |
| Страна производитель | Украина |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 859 ₴






