Чавунний казан Наманганський 8 л. з кришкою садж



Описание
Для приготування найсмачніших страв середньоазіатської кухні необхідно обов'язково придбати чавунний узбецький казан наманганський!
Товстостінний казан, товщина - 8 мм.
100% чавун, має 4 литі ручки та сферичну форму
Вага казана - 9,0 кг
Садж - сковорідка родом з Близького і Середнього Сходу. Вона має округлу форму і опукле дно. Особливість цього посуду в подвійному призначення. Поставивши її дном на вогонь, унікальна конструкція, форма і багатофункціональність дозволяє готувати відразу багато їжі - м'ясні страви, риба, засмажені овочі. А якщо цю сковороду перевернути "догори ногами", то ви зможете приготувати навіть лаваш.
Вага сковорідки -садж - 5,5 кг
Товстостінний казан, товщина - 8 мм.
100% чавун, має 4 литі ручки та сферичну форму
Вага казана - 9,0 кг
Садж - сковорідка родом з Близького і Середнього Сходу. Вона має округлу форму і опукле дно. Особливість цього посуду в подвійному призначення. Поставивши її дном на вогонь, унікальна конструкція, форма і багатофункціональність дозволяє готувати відразу багато їжі - м'ясні страви, риба, засмажені овочі. А якщо цю сковороду перевернути "догори ногами", то ви зможете приготувати навіть лаваш.
Вага сковорідки -садж - 5,5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для плиты и открытого огня |
| Материал | Чугун |
| Объем | 8 л |
| Диаметр | 370 мм |
| Высота | 160 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал крышки | Чугун |
| Внутреннее покрытие | без покрытия |
| Толщина стенок казана | 8 мм |
| Толщина дна казана | 9 мм |
| Вес | 9 кг |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 090 ₴



