Мангал стаціонарний розбірний зі столиками на 12 шампурів
Описание
Стильний, якісний мангал для вашого дому та дачі.
Має все необхідне: місце де розмістити дрова, шампури, миски, та іжу, котру бажаєте готувати.
Має все необхідне: місце де розмістити дрова, шампури, миски, та іжу, котру бажаєте готувати.
- Жарівня знімна, метал 3 мм
- Дерев'яні полички - матеріал ясен (просочений "Датською" олією)
- Розмір жаровні: 64x35x17 см
- Якісне фарбування каркасу
- Термостійке фарбування жаровні
Загальні габарити мангалу:
- висота 92 см
- ширина 107 см
- глибина 58 0 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Мангал |
| Конструкция | Сборно-разборная |
| Форма | Прямоугольная |
| Вместимость шампуров | 11-15 (шт) |
| Материал корпуса | Сталь |
| Толщина корпуса | 3 мм |
| Комплектация крышкой | Не предусмотрена |
| Комплектация вертелом | Не предусмотрен |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 580 мм |
| Ширина | 1070 мм |
| Высота | 920 мм |
Информация для заказа
- Цена: 6 300 ₴








