Описание
Представляємо новинку серед посуду для закладів комунального харчування – афганський казан чорний 80 л. Купити його варто для швидкого приготування будь-яких страв. Навіть жорстка баранина стане м'якою лише за 20 хвилин, а овочі ще швидше. Незважаючи на високі ціни, такий казан швидко окупається, адже ви зможете нагодувати щонайменше 60 осіб.
Фактичний об'єм - 40 л
Характеристики:
- Товщина стін 6-12 мм.
- Робочий тиск 1,5 атм.
- Робоча ° t 120 ° C
- Діаметр верх 200-225 мм.
- Діаметр центр 450 мм.
- Діаметр низ 290 мм.
- Висота 640 мм.
- Вага - 13 кг
Висока температура. Не рекомендується залишати казан на великому вогні тривалий час. Обов'язово
контролюйте цей процес, як тільки клапана почали стравлювати пар потрібно послабити вогонь, не
потрібно допускати ситуації, щоб клапана сильно труїли пару або спрацьовував аварійний клапан. У цій
ситуації краще послабити вогонь або зняти казан на час що б він знизив температуру, після
продовжити приготування. Відкривати кришку потрібно хв через 20 як зняли казан з вогню, спустіть пару та відкривайте казан.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Для открытого огня |
| Материал | Алюминий |
| Объем | 80 л |
| Диаметр | 450 мм |
| Высота | 640 мм |
| Крышка | Есть |
| Материал крышки | Алюминий |
| Толщина стенок казана | 6 мм |
| Толщина дна казана | 11 мм |
| Вес | 13 кг |
| Страна производитель | Узбекистан |
| Состояние | Новое |
| Производитель | Атма |
Информация для заказа
- Цена: 11 500 ₴





