Казан чавунний узбецький 16 л DAVR METALL з м. Наманган (наманганський) Кругле дно
Опис

Професійний наманганський казан 16 л: Справжнє лиття DAVR METALL.
Внутрішня чаша казана проходить ретельне ручне шліфування. Вона гладка, без напливів та глибоких пор. Це гарантує, що після правильного загартування олією ви отримаєте ідеальну антипригарну поверхню, до якої нічого не прилипає навіть при екстремально високих температурах.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 460 мм
- Висота стінки: 180 мм
- Товщина стінки: 9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 16 л |
| Діаметр | 460 мм |
| Висота | 180 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 9 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴










