Казан чавунний узбецький DAVR METALL (наманганський) 12л пр-во Узбекистан Кругле дно
Опис

Професійний казан DAVR METALL 12 л: Товстостінний чавун, кругле дно.
Товщина стінок казана DAVR METALL на 12 літрів складає 8 мм. Це потужний акумулятор енергії. Коли ви закладаєте велику порцію м'яса, чавун не встигає охолонути, моментально "запечатуючи" соки всередині шматочків. Страва в такому казані не просто вариться, а "домліває", що надає їй характерного насиченого аромату.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 400 мм
- Висота стінки: 170 мм
- Товщина стінки: 8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 12 л |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота | 170 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 8 мм |
| Вага | 11 кг |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴











