Підставка для підігріву м'яса "Глинка" з соусницями (2,5 л)
Опис

Садж із червоної глини - найкращий подарунок для близької людини.
Обирайте речі, що створюють затишок у вашому домі. Садж збереже тепло вашої страви, помістіть тільки свічку у нижню піалу. Традиційні орнаменти на посуді зроблені руками майстринь. Дизайн відрізняється і не може бути ідентичним. Червона глина тримає тепло, аромат та соковитість страви.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 2,5 л
- висота жарівні - 14 см
- діаметр - 36 см
- загальна висота виробу - 33 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 2.5 л |
| Ширина | 360 мм |
| Діаметр | 360 мм |
| Висота з кришкою | 330 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 910 ₴












