Підставка для підігріву м'яса "Глинка" з соусницями (4 кг)
Опис

Наймісткіший Садж із червоної глини.
Якщо обирати Садж для великої родини - Садж "Глинка" 5,0 л. Цей велетень вразить вас своїм дизайном та місткістю. Запекти курочку - будь ласка, картоплю з овочами на велику родину - запросто.Ми точно знаємо, що подарувавши його - ви даруєте емоції тепла, турботи та затишку.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3,5 л
- висота жарівні - 18 см
- діаметр - 29 см
- загальна висота виробу - 36 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 5 л |
| Ширина | 290 мм |
| Діаметр | 290 мм |
| Висота з кришкою | 360 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 896 ₴










