Чавунний Узбекський казан Наманганський 10 л Кругле дно
Опис

Класика Намангана: Чавунний узбецький казан 10 л із круглим дном.
Казан комплектується легкою алюмінієвою кришкою з ручкою. Вона щільно сідає на шліфовані бортики, створюючи всередині замкнений цикл пари. Для об'єму 10 літрів це оптимальне рішення: казан надійно фіксується на тринозі завдяки своїм чотирьом вушкам.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 360 мм
- Висота стінки: 160 мм
- Товщина стінки: 7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 10 л |
| Діаметр | 360 мм |
| Висота | 160 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 7 мм |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 250 ₴












