Підставка для підігріву м'яса "Макітра" з соусницями (4 л)



Опис

Все для ідеального свята: Велика «Макітра» з соусницями — тепло, об'єм та стиль.
Садж - надійний супутник у Вашому відпочинку. Він зберігає тепло та соковитість страви протягом усього застілля. Червона глина добре тримає тепло, а маленька свічка, в нижній чаші, підтримує його до 4 годин - ідеально для довгих родинних вечерь або затишних посиденьок з друзями.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 4 л
- висота жарівні - 19 см
- діаметр - 28 см
- загальна висота виробу - 33 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 4 л |
| Ширина | 280 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота з кришкою | 330 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875 ₴



