Казан чавунний узбецький 16 л DAVR METALL з м. Наманган (наманганський) WOK
Опис

Справжній узбецький казан 16 л: Плоске дно для максимальної стійкості.
Кожен казан DAVR METALL проходить ручне внутрішнє шліфування. Внутрішня чаша гладка і приємна на дотик. Це позбавляє вас від проблеми прилипання продуктів і робить догляд за таким величезним посудом набагато легшим.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 460 мм
- Висота стінки: 9 мм
- Товщина стінки: 180 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 16 л |
| Діаметр | 460 мм |
| Висота | 180 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 9 мм |
| Вага | 14 кг |
| Країна виробник | Узбекистан |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴








