Підставка для підігріву м'яса "Колос" з соусницями
Опис

Садж із червоної глини - найкращий подаунок для близької людини.
Під час застілля Садж стане центром уваги і практичним доповненням процесу подачі страв! Основною перевагою саджа є його здатність зберігати температуру, насиченість та аромат без втрати смакових якостей страви, помістіть тільки свічку у нижню піалу.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3,5 л
- висота жарівні - 17 см
- діаметр - 28 см
- загальна висота виробу - 35 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 3.5 л |
| Ширина | 280 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота з кришкою | 350 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 786 ₴








