Садж "Макітра" Слов'яночка із червоної глини з соусницями



Опис

Краса та функціональність в одному виробі.
Створений - щоб приносити задоволення та виконувати функції: естетичної подачі, збереження тепла та приготування страв у духовій шафі. Дизайн жарівні виконується вручну. Чаша витримує високу температуру, можна готувати страви у духовій шафі. Чаша вміщує 3,5 л рідини. Каркас виконаний із кованого металевого прута, котрий майтер зварює, фарбує та оздоблює.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3,5 л
- висота жарівні - 19 см
- діаметр - 28 см
- загальна висота виробу - 33 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 3.5 л |
| Ширина | 280 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота з кришкою | 33 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 811 ₴



