Садж "Жарівня" із червоної глини з соусницями



Опис

Садж «Жарівня» з соусницями: Магія справжнього вогню та досконалого смаку.
Садж для шашлику з підігрівом чудово збереже тепло та аромат будь-яких страв з мангалу. Так само блюдо для підігріву шашлику стане чудовим подарунком вашим близьким, друзям, родичам. Ми намагаємося зробити наші саджі для шашлику елегантними та вишуканими.У жарівні ви можете готувати страви у духовці, вони виходять як у печі.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3 л
- висота жарівні - 16 см
- діаметр - 29 см
- загальна висота виробу - 38 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 3 л |
| Ширина | 290 мм |
| Діаметр | 290 мм |
| Висота з кришкою | 380 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 820 ₴



