Садж "Етно" декор з соусницями із червоної глини для подачі страв
Опис

Садж для подачі та приготування страв.
Садж призначений для збереження страви теплою та соковитою. У посуді ви можете готувати улюблені страви у духовці!Подавайте вашу страву гарно! Садж є чудовим подарунком для близької людини.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3,5 л
- висота жарівні - 20 см
- діаметр - 28 см
- загальна висота виробу - 36 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 3.5 л |
| Ширина | 280 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота з кришкою | 360 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 836 ₴












