Садж "Етно" ангоб з соусницями із червоної глини для подачі страв
Опис

Рішення для гарної подачі страви.
Приготувавши страву, більшість господинь не знають в чому саме її подати. Беремо один Садж та вашу страву, у нижню тарілку свічку та насолоджуємось естетикою. А ще! Садж буде тримати тепло вашої страви, аромат. У глиняній жарівні ви можете готувати страви у духовці, вона вміщує 3,5 кг страви. Соусниці можна використати для ваших дисертів, солінь або кетчуп, майонез. Кожна господиня буде в захваті від такого девайсу.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3,5 л
- висота жарівні - 19 см
- діаметр - 29 см
- загальна висота виробу - 40 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 3.5 л |
| Ширина | 290 мм |
| Діаметр | 290 мм |
| Висота з кришкою | 400 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 836 ₴








