Опис

Елегантність вашого столу: Садж «Макітра» білений — соковитість м'яса та гармонія соусів.
Вишукана подача страви — це справжнє мистецтво, яке миттєво дивує гостей і залишає незабутнє враження. Садж «Макітра» у благородному біленому виконанні створений для тих, хто цінує ніжну естетику та професійний підхід до сервірування. Світлі відтінки кераміки в поєднанні з витонченими соусницями створюють на столі особливу атмосферу чистоти та святковості, підкреслюючи ваш бездоганний смак.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 4 л
- висота жарівні - 19 см
- діаметр - 28 см
- загальна висота виробу - 40 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 4 л |
| Ширина | 280 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота з кришкою | 400 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 875 ₴







