Садж "Макітра Слов'яночка" із червоної глини з соусницями
Опис

Садж із червоної глини "Макітра" у комплектації з соусницями.
Подати гарну страву - не проблема, приготувати у духовці м'ясо - не проблема, чекати гостей, котрі запізнюються і пригостити теплою стравою - не проблема! Садж виконає ваші забаганки - він тримає страву теплою, ароматно та соковитою більше 4-х годин, залиште свічку у нижній піалі та не перейматись по дрібницям.
Характеристика виробу:
- об'єм жарівні - 3 л
- висота жарівні - 19 см
- діаметр - 28 см
- загальна висота виробу - 33 см
Для підігріву страви у нижню тарілку використовувати свічку-таблетку! Не використовувати вугілля.
Перед отриманням товару на пошті обов'язково оглянути цілісність!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Об`єм | 3 л |
| Ширина | 280 мм |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота з кришкою | 330 мм |
| Максимально допустима температура | 300 град. |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 836 ₴









