Казан чавунний туристичний з алюмінієвою кришкою 10 л



Опис

Похідний казан 10 л: Надійний чавун для великої компанії.
Туристичний казан на 10 літрів — це «важка артилерія» польової кухні. Використання алюмінієвої кришки в цій моделі є стратегічним рішенням: вона суттєво полегшує загальну вагу комплекту (що важливо при транспортуванні) та не іржавіє, навіть якщо ви випадково залишите її вологою в рюкзаку чи багажнику.
Технічні параметри:
- Внутрішній діаметр: 300 мм
- Товщина дна казана: 4.4 мм
- Товщина стінки: 3.8 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brizoll |
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Чавун |
| Об`єм | 10 л |
| Діаметр | 300 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Товщина стінок казана | 3.8 мм |
| Товщина дна казана | 4.4 мм |
| Вага | 7.42 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 905 ₴



