Казан похідний туристичний алюмінієвий 6 мм 6 л з дужкою та кришкою




Опис

Казан для риболовлі та походів 6 л — надійність у будь-яких умовах.
Казан на 6 літрів — це ідеальне рішення для компанії з 4–6 осіб. Він поєднує в собі достатню місткість для повноцінного обіду та виняткову компактність. Завдяки малій вазі алюмінію, цей казан стане незамінним у ситуаціях, де кожен кілограм спорядження має значення: від піших маршрутів до сплавів на човнах.
Характеристики:
-
Діаметр верхнього краю: 28 см
-
Ширина з урахуванням вушок: 32.5 см
-
Висота стін без кришки: 16.5 см
-
Висота з кришкою: 22 см
-
Товщина стінок: 3 мм
-
Матеріал: алюмінієвий сплав АК12
-
Дужка: оцинкована, діаметр 3.5 мм
-
Ручка кришки: дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 6 л |
| Діаметр | 280 мм |
| Висота | 165 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Висота з кришкою | 220 мм |
| Товщина стінок казана | 3 мм |
| Вага | 2.12 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 745 ₴



