Казан похідний туристичний алюмінієвий 6 мм 10 л з дужкою та кришкою




Опис

Потужність та легкість: Похідний казан 10 л із дужкою для вогнища.
Казан на 10 літрів розрахований на групу від 10 до 14 осіб. Це ідеальний вибір для великих туристичних груп, дитячих таборів, рибальських артілей або великих родинних виїздів на пікнік. Попри солідний об'єм, казан залишається напрочуд легким завдяки властивостям харчового алюмінію, що дозволяє легко транспортувати його в багажнику авто або навіть у рюкзаку.
Характеристики:
-
Діаметр верхнього краю: 32.5 см
-
Ширина з урахуванням вушок: 37.5 см
-
Висота стін без кришки: 19.5 см
-
Висота з кришкою: 25 см
-
Товщина стінок: 3 мм
-
Матеріал: алюмінієвий сплав АК12
-
Дужка: оцинкована, діаметр 3.5 мм
-
Ручка кришки: дерево
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Для плити і відкритого вогню |
| Матеріал | Алюміній |
| Об`єм | 10 л |
| Діаметр | 325 мм |
| Висота | 195 мм |
| Кришка | Є |
| Матеріал кришки | Алюміній |
| Висота з кришкою | 250 мм |
| Товщина стінок казана | 3 мм |
| Вага | 2.75 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Дужка для підвішування | Є |
Інформація для замовлення
- Ціна: 945 ₴



